איתי אבני

אקונומטריקה ומיקרו ב', אונ' ת"א

עידן מורה אדיר! למדתי איתו לקורס אקונומטריקה באופן מקוון ולקורס מיקרו ב' באופן פרונטלי ובשני המקרים הצליח להעביר את החומר באופן מעולה ומונגש, תוך מתן טיפים וטריקים שעוזרים להתמודד עם שאלות וחומרים ספציפיים.​

מירב שוורץ

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

הקורס של עידן היה מעולה!! עזר לי מאוד להתפקס על החומר בקורס מיקרו כלכלה ב׳, שנחשב לקורס קשה מאוד. סיימתי את הקורס עם ציון 98- לא חשבתי שאעבור את ה70.​

מאיה איתן

אקונומטריקה ומיקרו ב', אונ' ת"א

עידן מורה מדהים! מצליח להעביר את החומר בצורה הכי מובנת שיש ומספק הרבה חומר ללמידה עצמית.

יובל רואש

יסודות הכלכלה ואקונומטריקה, אוניברסיטת ת"א

 

עידן היה מורה מעל ומעבר למה שציפיתי, הוא היה קשוב וסבלני בדיוק כמו שהייתי צריך וניסה להבין איפה הפערים שיש לי בחומר. הוא לגמרי עזר לי ברגעים שהייתי הכי צריך! ממליץ על עידן מאוד, בלי צל של ספק אחד המורים הפרטיים הכי טובים שיש.

 

 

 טל גלרמן

יסודות הכלכלה, אוניברסיטת ת"א

 

עידן מלמד באופן יסודי, מעמיק ואכפתי.

והכי חשוב - תמיד פנוי לשאלות ולהעניק עזרה. ההצלחה מובטחת בקיצור :)

דניאל פינדלר

יסודות הכלכלה, אוניברסיטת ת"א

 

מרצה מעולה, מסודר, מבנה את החומר ומלמד את הטריקים הקטנים שבשאלות השונות. ההצלחה מובטחת! :)

ליה דבירי

אקונומטריקה ומיקרו ב'+ג', אונ' ת"א

מורה מצוין! יש לו חוברות לימוד מעולות!!! מלווה לאורך כל תהליך הלימוד עם מעבר לשיעור, עוזר, צנוע, זמין וגמיש. ממליצה בחום!

 

תמר שור

מיקרו ב' ואקונומטריקה, אונ' ת''א

עידן מורה מקצועי, רציני ומנוסה. חוברות הלימוד אותם הוא הכין מצויינות ועושות סדר בכל הבלבול והבלאגן של הקורס. עידן היה זמין לכל שאלה ונתן מענה ברצון ובסבלנות. מומלץ בחום!

אלון ברגקמן

מיקרו ג', אוניברסיטת ת''א

הייתי מאוד לחוץ לקראת המבחן במיקרו כלכלה ג', ובשלב מסוים אפילו חשבתי שאני אכשל. עידן החזיר לי את הביטחון העצמי, הראה לי שהחומר הרבה יותר נגיש ממה שחשבתי, ועזר לי מאוד. אני ממליץ עליו בחום. הוא סובלני, נחמד וכיף ללמוד איתו. בעזרתו קיבלתי בסוף 100 במבחן!​

דניאל כספי

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

עשיתי קורס עם עידן למיקרו ב', באתי עם הרבה בלבול והמון חרדה לקראת המבחן. במהלך 20 שעות בחמישה מפגשים קבוצתיים עידן עשה סדר בחומר כמו שלא חשבתי שזה אפשרי. קיבלתי במועד א' 100. תודה רבה עידן!​

אריאל גולדפרב

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

מורה תותח! סבלני, הסברים ברורים וזמין בכל שעה לשאלות. קניתי גם את הספר שלו בשיעור הראשון שלנו - ספר מסודר וברור בצורה יוצאת דופן. אין צורך להגיע לשיעורים כשיש את עידן ואת הספר! הוצאתי את אחד הציונים הגבוהים שלי בזכות עידן. מומלץ ביותר!

תום מאור

מיקרו ג', אוניברסיטת ת"א​

ממליץ בחום על קורס העזר של עידן במיקרו ג'. עידן מלמד במהלך הקורס שיטות טכניות ומעשיות שמפשטות את כל הנושאים. הקורס ממוקד ישירות למבחן ומכין בצורה המיטבית את הסטודנט. 

להמלצה המלאה לחצו כאן.

אביב גואטה

מיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

הייתי בקורס עזר במיקרו ג'. ביחד עם הספר לימוד שעידן מביא הוא מצרף שיעורי בית עם פתרון שלו, תרגילים ממבחנים ועונה על כל שאלה מעבר לשעות הקורס. ממליץ בחום למי שלא מסתדר עם החומר של הקורסים בכלכלה לגשת לקורס עזר, הכל מועבר בצורה פרקטית ומותאמת למבחנים באופן ממוקד ויעיל.

תודה על הכל​.

דניאל יהושוע

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

הכיף הכי גדול אצל עידן זה הסדר והפרקטיות בשיעורים. חוברת פשוט מעולה! קיבלנו גם חוברת "ארגזי כלים" שמאגדת סדר פעולות בתרגילים. בלתי אפשרי לא להקשיב אצל עידן בשיעור. הופך את הסבל לנסבל ואפילו מעניין!

להמלצה המלאה לחצו כאן.

 מוטי אבריאן

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

עידן הוא המרצה הכי מאורגן וזמין שהיה לי, אחלה גבר. מכיר את כל המרצים ולכן מכין לבחינה בצורה ממוקדת ויעילה. חוברות מעולות עם שאלות מבחן ופתרונות מפורטים. 

 

להמלצה המלאה לחצו כאן.

גל ואנונו

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

למדתי עם עידן כמה קורסים ובזכותו עברתי את כל הבחינות בהצלחה יתרה. אצלו כל נושא מקבל את מלוא תשומת הלב, מלווה בהסברים ודוגמאות שהוא בעצמו כתב. קיבלנו חוברות עם אינספור דוגמאות וכל בעיה זכתה למענה מהיר, מקצועי ואדיב גם לאחר שעות הקורס! מומלץ בחום!

 רעות חדד

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

אומנם כבר לא סטודנטית.. אבל ברור לי שבלי העזרה שלך יכולתי בקלות להישאר עוד סמסטר או שניים.. אז תודה לך על הסבלנות, המקצועיות ועל החוברות הדרכה שהלימוד מהן היה המפתח להצלחה!!​

 מאור גורסניק

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

שיטת לימוד פשטנית שמספקת כלים וחשיבה מסודרת גם לשאלות שנחשבות מורכבות יותר. ישנן חוברות מסודרות לכל הנושאים. השיעורים מועברים בצורה נינוחה, עניינית ואף מעניינת. 93 במיקרו ב׳ ו-88 במיקרו ג׳ בזכות אופן הלימוד הפשוט והממוקד. ממליצה בחום!

עדוה עציוני

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

 עידן פשוט תותח אמיתי! אפשר להיות בטוחים בעיניים עצומות שהוא יוביל אותך להצלחה! מתאים את סגנון השאלות והתרגול פר מרצה ואפילו מגלה עתידות של שאלות בבחינה ;)

 

 

להמלצה המלאה לחצו כאן.

 אלון שטרן

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

88 במיקרו ב' ו-94 במיקרו ג' מבלי להגיע לאף שיעור באוניברסיטה - רק בזכות הקורסים של עידן! מרצה מעולה - אדיב, סבלני, מקצועי, תמיד זמין וחוברות מעולות!

 להמלצה המלאה לחצו כאן.

עוז שוחט

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

מאורגן, מעביר את התיאוריה באופן תמציתי וענייני ומיישם אותה בתרגילים אשר מותאמים למרצה הספציפי. חוברת מצויינת ומתוכננת עד לפרטים הקטנים, נוחה ללמידה בכיתה ובבית. הלימוד בקורס של עידן הביא להצלחה שלי בבחינה.

ניב פרגל

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

מרצה מצויין! השיעורים מסודרים ובנויים היטב, תואמים את מבנה הקורס. לכל אורך הקורס קיבלתי תמיכה מלאה ומהירה לכל שאלותיי. לשיעורים נלווה ספר עם דוגמאות וכל התיאוריה, מה שעזר ליעילות בשיעורים ולמעקב אחרי כל שלב. הקורס תאם מאוד למבחן - בזכות עידן קיבלתי 91 במיקרו ב'.

אבי סלע

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

במיקרו ב' לקחתי מספר שיעורים אצל עידן ונהייתי כריש. מדובר במורה מקצועי, סבלני ואיכפתי, עם חומרי הלימוד הכי טובים שיש. למיקרו ג׳ רכשתי מעידן חוברת מקצועית ומושקעת ללימוד עצמי שמקיפה את כל החומר ועולה מחיר מצחיק. ממליץ בחום!!