דנה רוזנברג

יסודות המיקרו + כל קורסי שנה ב', המרכז הבינתחומי

 

עידן ליווה אותי במהלך כל התואר בכל מקצועות הכלכלה. בזכותו קיבלתי ציונים מעולים, לעידן חשוב מאוד התלמידים שלו, ורואים את ההשקעה וההקשבה שלו אל התלמידים. מעביר את השיעור בצורה יסודית ומעמיקה, וגם לאחר השיעור תמיד עונה לשאלות וזמין בכל עת. ממליצה בחום!! עידן מורה מעולה ומנוסה!​

יפית שוורצמן

מיקרו 2+3, מאקרו 1+2 ואקונומטריקה, המרכז בינתחומי

 

לקחתי 5 קורסים מעולים עם עידן בסמסטר א' וסמסטר ב׳, בשנה ב'. כולם היו מאוד טובים! והציונים כמובן היו בהתאם בכלל הקורסים. היתה אצלי מגמת שיפור גדולה לעומת שנה קודמת, ואני מאוד מרוצה מהציונים! ממליצה בחום!!!​

לינוי עמר

מיקרו 2 ואקונומטריקה, בינתחומי

הגעתי לעידן אחרי ייאוש מאקונומטריקה ומיקרו 2, עם ידע אפסי בכל אחד מהמקצועות וסיימתי עם מעל 90 בשתיהם במבחן! מורה מעולה מעביר את כל החומר בצורה הכי ברורה ומובנת שאפשר! ממליצה מאוד !​

תום דורות

מיקרו 2+3, מאקרו 1+2 ואקונומטריקה, המרכז בינתחומי

 

רוצה להמליץ בחום על עידן!!! לקחתי אצלו מספר קורסים בכלכלה (מיקרו 2+3, מאקרו 1+2, יסודות אקונומטריקה). מלמד את החומר בסבלנות, זמין מאוד לשאלות גם לאחר השיעורים וגם לקראת הבחינה- שזה הכי חשוב. הקורסים שלו לא יקרים לעומת מורים אחרים. בקיצור מורה אש מומלץ ביותר!!!​

לין כהן

מיקרו 2, בינתחומי הרצליה

מורה מקצועי עם יחס אישי ברמה הכי גבוהה. הגעתי לקורס ללא שום ידע קודם, צורת הלימוד היא מובנת ועניינית, הצלחתי להבין את כל החומר הנלמד לעומק וקיבלתי 92. 

עידן היה זמין לכל שאלה בכל זמן והסביר כל דבר עד שהרגיש שהבנתי את החומר! קורס מומלץ גם למי שהלך לשיעורים וגם למי שלא.

דניאל כספי

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

עשיתי קורס עם עידן למיקרו ב', באתי עם הרבה בלבול והמון חרדה לקראת המבחן. במהלך 20 שעות בחמישה מפגשים קבוצתיים עידן עשה סדר בחומר כמו שלא חשבתי שזה אפשרי. קיבלתי במועד א' 100. תודה רבה עידן!​

דניאל חייט

מיקרו 2+3, מאקרו 1+2,

בינתחומי הרצליה

 

עידן מרצה מדהים. מעבר למקצועיות ויכולת להעביר חומר באופן פשוט, עידן מלווה אותך לכל אורך הדרך. לא משנה באיזה יום ובאיזו שעה, עידן זמין לך 24/7 וממשיך ללוות אותך לכל אורך הדרך.​

אריאל גולדפרב

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

מורה תותח! סבלני, הסברים ברורים וזמין בכל שעה לשאלות. קניתי גם את הספר שלו בשיעור הראשון שלנו - ספר מסודר וברור בצורה יוצאת דופן. אין צורך להגיע לשיעורים כשיש את עידן ואת הספר! הוצאתי את אחד הציונים הגבוהים שלי בזכות עידן. מומלץ ביותר!

ליהי מילשטיין

מיקרו 2, מאקרו 1 ואקונומטריקה, בינתחומי הרצליה

 

מורה מעולה!! למדתי אצלו מיקרו 2, מאקרו 1 ואקונומטריקה. מסביר הכל בסבלנות, אפשר לסמוך עליו שיכין לבחינה בצורה טובה. מקצועי, מכיר את כל הקורסים בבינתחומי של כלכלה וזה חוסך זמן בשיעור. הוא ממוקד לחומר, ענייני, לא מבזבז זמן. הוא לימד אותי את הכל וסגר לי פינות חשובות לבחינה. ממליצה בחום!

תום מאור

מיקרו ג', אוניברסיטת ת"א​

ממליץ בחום על קורס העזר של עידן במיקרו ג'. עידן מלמד במהלך הקורס שיטות טכניות ומעשיות שמפשטות את כל הנושאים. הקורס ממוקד ישירות למבחן ומכין בצורה המיטבית את הסטודנט. 

להמלצה המלאה לחצו כאן.

אביב גואטה

מיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

הייתי בקורס עזר במיקרו ג'. ביחד עם הספר לימוד שעידן מביא הוא מצרף שיעורי בית עם פתרון שלו, תרגילים ממבחנים ועונה על כל שאלה מעבר לשעות הקורס. ממליץ בחום למי שלא מסתדר עם החומר של הקורסים בכלכלה לגשת לקורס עזר, הכל מועבר בצורה פרקטית ומותאמת למבחנים באופן ממוקד ויעיל.

תודה על הכל​.

עדן אשל

מיקרו 2, בינתחומי הרצליה

ממליץ בחום, הצורה שבה העביר את החומר עם חוברת מסודרת והסברים פשוטים וברורים, הפכו לי את חווית מיקרו 2 מסבל שלא ברא השטן לטכניקה פשוטה ואפילו הגיונית! מורה מעולה, חד, מפוקס, מלא בסבלנות וזמין תמיד! בהצלחה...

 

שני ארן

מבוא למיקרו, בינתחומי הרצליה

מורה מצוין עם סבלנות מטורפת! הגעתי אליו עם הרבה תסכול ובלבול בנוגע לחומר, שהוחלפו מהר מאד בהבנה מלאה שלו ותחושת הצלחה! מעביר את החומר בצורה עניינית ועם נכונות אדירה! היה זמין לשאלות לא במסגרת השיעורים! ממליצה בחום לכל מי שמחפש מורה מקצועי! אכפתי! סבלני! וזמין! שנותן את המקסימום לתלמידיו בכל זמן ובכל שעה!​

שירן גידה

מיקרו 2, בינתחומי הרצליה

הקורס עזר של עידן עשה לי הרבה סדר בחומר מעבר לכך שהוא העביר אותו בצורה מאוד מופשטת ומאורגנת. השיטות שלו ודרך שבה הוא מלמד מדהימה. אני קיבלתי מענה בכל פעם שהייתה לי שאלה או ספק כלשהו בחומר, בין אם זה טלפונית או פנים מול פנים. זה הקורס עזר היחידי שעשיתי (בינתיים) ובזכותו הוצאתי סופי 100 :) ממליצה בחום!!​

 ספיר יקר

מיקרו 2 ומיקרו 3, בינתחומי הרצליה

למדתי אצל עידן ויצאתי עם שני מאיות עגולים! מלמד באופן יסודי ומעמיק, מומחה בחומר ובשיטת הלימוד, ממש פיצח את המורכבות של הקורסים. בשיטה של עידן כולם יכולים להצליח - גם בקורסים הקשים ביותר.

להמלצה המלאה לחצו כאן.

 פלג דקאלו

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

עידן מורה מעולה. מעביר את החומר בצורה ברורה ומובנת. הספר שלו במיקרו ב׳ פשוט מצוין. בקיצור - מומלץ ביותר!

 

 קרין פרידלנד

מבוא למיקרו, מכללת ספיר

מיוחד במינו! מלמד בצורה פשטנית עם שיטות ייחודיות וקלות. מקצועי וזמין לכל שאלה בכל רגע נתון! לא ישקוט עד שתלמידיו יידעו את החומר היטב. ממליצה בחום!!

להמלצה המלאה לחצו כאן.

נועם אשכנזי

מיקרו 2 ומיקרו 3, בינתחומי הרצליה

בזכות הקורסים של עידן הצלחתי להוציא 98 במיקרו 2 ו-91 במיקרו 3. עידן מרצה מעולה!מאורגן ומסודר, נותן הרבה תרגילים לתרגל ועם הקורס שלו אפשר לוותר על הגעה למכללה.

להמלצה המלאה לחצו כאן.

אופיר פנסו

מאקרו 1 ואקונומטריקה, בינתחומי הרצליה

 

אפשר לכתוב את מה שכולם אומרים על אלסטר - מעולה, מקצועי וכד'. אבל יותר חשובה העובדה שאלסטר יודע להתאים את עצמו לסטודנט הספציפי ולהעניק שירות מעל המצופה. השלים לי קורסים שלמים מ-0!

להמלצה המלאה לחצו כאן.

ניב גומאי

תורת ההחלטות, אקדמית ת"א-יפו

 

מורה תותח עזר לי מאוד בקורס תורת ההחלטות. עזר לי לראות את החומר בצורה הרבה יותר פשוטה. סובלני ותומך לאורך כל הדרך, ממליץ בחום.

 

דניאל יהושוע

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

הכיף הכי גדול אצל עידן זה הסדר והפרקטיות בשיעורים. חוברת פשוט מעולה! קיבלנו גם חוברת "ארגזי כלים" שמאגדת סדר פעולות בתרגילים. בלתי אפשרי לא להקשיב אצל עידן בשיעור. הופך את הסבל לנסבל ואפילו מעניין!

להמלצה המלאה לחצו כאן.

אופק רון

מאקרו 1 ואקונומטריקה, בינתחומי הרצליה

 

 

המורה הכי מקצוען שיש. תמיד מגיע עם ספרות מקצועית שערך בקפידה, נותן שירות גם לאחר שעות הלמידה ונותן תחליף מצוין לאנשים שלא יכולים להגיע ללימודים בשעות היום. מורה סופר מקצועי עם ניסיון של שנים שמורגש בכל שיעור.

 

 מוטי אבריאן

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

עידן הוא המרצה הכי מאורגן וזמין שהיה לי, אחלה גבר. מכיר את כל המרצים ולכן מכין לבחינה בצורה ממוקדת ויעילה. חוברות מעולות עם שאלות מבחן ופתרונות מפורטים. 

 

להמלצה המלאה לחצו כאן.

גל ואנונו

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

למדתי עם עידן כמה קורסים ובזכותו עברתי את כל הבחינות בהצלחה יתרה. אצלו כל נושא מקבל את מלוא תשומת הלב, מלווה בהסברים ודוגמאות שהוא בעצמו כתב. קיבלנו חוברות עם אינספור דוגמאות וכל בעיה זכתה למענה מהיר, מקצועי ואדיב גם לאחר שעות הקורס! מומלץ בחום!

 רעות חדד

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

אומנם כבר לא סטודנטית.. אבל ברור לי שבלי העזרה שלך יכולתי בקלות להישאר עוד סמסטר או שניים.. אז תודה לך על הסבלנות, המקצועיות ועל החוברות הדרכה שהלימוד מהן היה המפתח להצלחה!!​

 מאור גורסניק

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

שיטת לימוד פשטנית שמספקת כלים וחשיבה מסודרת גם לשאלות שנחשבות מורכבות יותר. ישנן חוברות מסודרות לכל הנושאים. השיעורים מועברים בצורה נינוחה, עניינית ואף מעניינת. 93 במיקרו ב׳ ו-88 במיקרו ג׳ בזכות אופן הלימוד הפשוט והממוקד. ממליצה בחום!

עדוה עציוני

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

 עידן פשוט תותח אמיתי! אפשר להיות בטוחים בעיניים עצומות שהוא יוביל אותך להצלחה! מתאים את סגנון השאלות והתרגול פר מרצה ואפילו מגלה עתידות של שאלות בבחינה ;)

 

 

להמלצה המלאה לחצו כאן.

 אלון שטרן

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

88 במיקרו ב' ו-94 במיקרו ג' מבלי להגיע לאף שיעור באוניברסיטה - רק בזכות הקורסים של עידן! מרצה מעולה - אדיב, סבלני, מקצועי, תמיד זמין וחוברות מעולות!

 להמלצה המלאה לחצו כאן.

עוז שוחט

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

מאורגן, מעביר את התיאוריה באופן תמציתי וענייני ומיישם אותה בתרגילים אשר מותאמים למרצה הספציפי. חוברת מצויינת ומתוכננת עד לפרטים הקטנים, נוחה ללמידה בכיתה ובבית. הלימוד בקורס של עידן הביא להצלחה שלי בבחינה.

ניב פרגל

מיקרו ב', אוניברסיטת ת"א

מרצה מצויין! השיעורים מסודרים ובנויים היטב, תואמים את מבנה הקורס. לכל אורך הקורס קיבלתי תמיכה מלאה ומהירה לכל שאלותיי. לשיעורים נלווה ספר עם דוגמאות וכל התיאוריה, מה שעזר ליעילות בשיעורים ולמעקב אחרי כל שלב. הקורס תאם מאוד למבחן - בזכות עידן קיבלתי 91 במיקרו ב'.

רן נקש

מיקרו 2 ומיקרו 3, הבינתחומי הרצליה

למדתי אצל עידן מיקרו 2 ומיקרו 3 במרכז הבינתחומי הרצליה. עידן מרצה נהדר שעושה סדר בבלאגן ולכן אני ממליץ עליו.

 

 

לחשבון הפייסבוק של רן לחצו כאן.

(או על התמונה בצד)

אלירן חייט

מיקרו 2 ומיקרו 3, בינתחומי הרצליה

 

למדתי עם עידן את הקורס מיקרו כלכלה 2. הבחור מקצועי, סבלני אדיב. תרם לי להצלחה במבחן. מהסיבות לעיל המשכתי ללמוד איתו במיקרו כלכלה 3. מומלץ בחום.

 

אבי סלע

מיקרו ב' ומיקרו ג', אוניברסיטת ת"א

במיקרו ב' לקחתי מספר שיעורים אצל עידן ונהייתי כריש. מדובר במורה מקצועי, סבלני ואיכפתי, עם חומרי הלימוד הכי טובים שיש. למיקרו ג׳ רכשתי מעידן חוברת מקצועית ומושקעת ללימוד עצמי שמקיפה את כל החומר ועולה מחיר מצחיק. ממליץ בחום!!

 יונתן בוכוולד

מיקרו 2, בינתחומי הרצליה

 

למדתי אצל עידן אלסטר מיקרו 2, אולי הקורס הקשה בתואר. בלי ההדרכה והעזרה של עידן לא הייתי מצליח לעבור את הקורס ואף להוציא בו ציון גבוה.

 

 

 דור פנחס

מאקרו 1 ומאקרו 2, הבינתחומי הרצליה

 נעמה נוי

מיקרו 2 ומיקרו 3, הבינתחומי הרצליה

  ניר סוסן

מיקרו 2, בינתחומי הרצליה

 אור זמיר

מאקרו 1 ואקונומטריקה, הבינתחומי הרצליה

 

למדתי אצל עידן מאקרו 1 ואקונומטריקה בחוג לכלכלה של המרכז הבינתחומי הרצליה. עידן מרצה טוב ומקצועי ביותר ולכן אני ממליץ עליו.

 

 

 

 דור כץ

מיקרו 2 ומיקרו 3, בינתחומי הרצליה

למדתי מיקרו 2 אצל עידן. עידן מעביר את החומר בצורה בה הסטודנט יכול להבין את החומר בצורה טובה וברורה. הייתי מרוצה הן מעידן והן מהציון שלי במיקרו 2 ולכן בחרתי להמשיך אצלו גם את קורס מיקרו 3 בתקווה לתוצאות דומות :) אני ממליץ עליו בחום!

  תום יערי

מאקרו 1 ומיקרו 2, בינתחומי הרצליה

 

למדתי אצל עידן מאקרו 1 ומיקרו 2. החומר מאורגן בצורה מאוד טובה ומועבר בצורה מקצועית ומובנת :) ממש ממליצה.

 איתי כהן פלח

מיקרו 2 ומיקרו 3, בינתחומי הרצליה

 

עידן מגיש את החומר באופן מתומצת ומסודר. לאחר מס' מצומצם של מפגשים הרגשתי את האחריות שלו להצלחה שלי. עידן נותן מסגרת לכל החומר בקורס (ספר קורס, פורום בפייסבוק, עזרים נוספים וכמובן השיעורים הפרונטליים) עם דגשים ספציפיים בכל נושא. מתכון בטוח להמון מוטיבציה והצלחה. 

 

 מתן ישראלי

מיקרו 2, בינתחומי הרצליה

ההסתמכות על עידן היתה טוטאלית. המקצועיות, הזמינות, והיחס האישי עשו את שלהם! הכניסה לשיעורים במכללה הפכה למיותרת, ואת הזמן יכולנו לנצל לטובת המשימות שעידן נתן.

 

תודה רבה עידן!

 

נ.ב שימו לב למחברת הכתומה (ארגזי כלים) של עידן - קטנה אך אחת החשובות להצלחה בקורס!

 

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

Elster - Something Else

 

טלפון : 055-66-555-92  
מייל : idan.elster@gmail.com

פייסבוק : idan elster

צרו קשר